Poprzedni temat «» Następny temat
niskooprocentowany kredyt?
Autor Wiadomość
adasko 

niskooprocentowany kredyt?

Za niedługo otwieram korporację a także potrzebuję kogoś, kto udzieli mi niskooprocentowanego kredytu dla spółek. Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie chcę płacić dużych odsetek a także sporych cen przygotowania.

albuquerque 

Pod wycieraczkami własnego auta otrzymałem ulotkę, dotyczącą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us . Uważacie że to odpowiednia oferta, z której warto korzystać? Wydaje mi się, że nie ma drugiej takiej oferty na rynku.

kaperniak 

Przeglądam internet od paru godzin a także nie mogę znaleźć żadnego kredytu dla nowoczesnych spółek, która nie miałaby bardzo restrykcyjnych wymagań. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, żebym dostał kredyt na ok. 10 000 zł na 2 lata?

mali1 

Odebrałem ostatnio telefon od upoważnionego pracownika jakiejś korporacji, oferującej mi pożyczki dla nowych firm . Skąd oni mieli informację, że parę dni temu założyłem swoją działalność? Oferta kredytu wydała mi się warta uwagi, niemniej jednak podejrzliwe jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

strolls 

Jakie papiery musi posiadać właściciel korporacji, by bank udzielił mu pożyczki? Jakiś czas temu w moje ręce dostał się artykuł, w którym wnikliwie opisano kredyt dla firm bez zaświadczeń zus a także us. Uważam to za intrygującą propozycją, niemniej jednak czy w rzeczywistości dobrą a także tak łatwą, jak w tym artykule.

Odpowiedz do tematu